Opuka a Killiekrankie v pátek 5.6.2015 na Sokolovně!

Po kratší pauze je tady další akce naservírovaná HAW za pomoci Kampaku. Tentokrát úplně něco nového a fakt velkého než doteď, neděláme si prdel!

OPUKA
„Audiovizuální sdružení Opuka spatřilo světlo světa ve funkcionalisticko-industriálním Zlíně. Opuka experimentuje s možnostmi vzájemné komunikace mezi obrazem a zvukem, hledá nejrůznější paralely. V současné době jádro Opuky tvoří hudebníci Radek Herold a Petr Stašek, malíř obrazů Filip Lang, básník Jiří Mareček a videopacient Dušan Urbanec.Takovýhle vál tady ještě nebyl a rozhodně stojí za to se přijít podívat na akci tohoto formátu, kde bude Opuka prezentovat tenhle poměrně mladý „směr“ v umění, hudbě a další.

https://vimeo.com/opuka

Killiekrankie
V podstatě jde o projekt dvou borců, co fušují do elektroniky. Jak už tomu bývá, tak to dělají za pomocí mrtě různých krabiček, udělátek a věcí, kterým normální lidé vůbec nerozumí. Samy říkají, že hrají „třeba synth-noise-post-punk-avantgarde-funk-groove-experimental pop“.

https://www.facebook.com/kkrankie

+
Dramaturgické překvápko

Tahle událost je jedinečná také v tom, že v ní poprvé spojí síly ostřílení pánové z MišMaše a mladá parta HAW. Matadoři z MišMaše už mají něco za sebou a rozhodli se nám vyjádřit podporu, my zase máme rádi MišMaš, a tak z toho vznikla MišMašová zahřívačka. Čili, pokud jste se ještě nedostali k zaplacení vstupného na festival v předprodeji, můžete tak učinit přímo u nás 5. 6. (za květnovou cenu, no neber ty vole). Dále bude k dostání veškeré info k programu a festivalová nálada v super balení! Přijďte se s námi navnadit na předposlední červnový víkend.

MišMaš party
http://www.mismas.org/program/mismas-party-no22

opuka